• Kategooria
   Teie kriteeriumidele vastavaid kategooriaid ei leitud.
   • Tootja
    Ühtegi tootjat ei leitud, kes vastavad teie kriteeriumidele.
   • Tooted
    Teie kriteeriumidele vastavaid tooteid ei leitud.
     • Blogi
      Ei leitud blogi postitusi, mis vastavad teie kriteeriumidele.

     Meist

     INTRAC Eesti AS tegutseb peamiselt Eesti turul pakkudes oma klientidele metsa-, ehitus-, materjalikäitlus- põllumajandusmasinaid, aia- ja väiketehnikat, lisaseadmeid, varuosi, kasutatud masinaid, teenindust ja koolitust. Oleme oma klientidele abiks finantseerimisel ja täisteenindusliisinguga tehnika soetamisel.

     INTRAC Eesti AS (endise nimega AS Thom Tehnika ja AS Metsamasin) loodi 1994. a. eesmärgiga pakkuda Timberjack metsamasinaid Eestis. Nüüdseks on lisandunud kaubamärkide nagu Husqvarna, John Deere, Loglift, Case, Bomag, Massey Ferguson, Manitou, jpt. esindusõigused.

     Klientide paremaks teenindamiseks on avatud teeninduspunktid Tallinnas, Tartus, Pärnus, Saaremaal ning Jõhvis.

     INTRAC Eesti AS kuulub INTRAC'i kontserni, mille peakontor asub Rootsis. Lisaks kuuluvad INTRAC kontserni veel INTRAC Latvija SIA Lätis ja INTRAC Lietuva UAB Leedus.

     Tegutsemisperioodi jooksul on INTRAC Eesti AS saavutanud metsatehnika turul liidripositsiooni John Deere (Timberjack) masinatega. Meie eesmärgiks on olla juhtiv rasketehnikat pakkuv firma Eestis. Juhtpositsiooni saavutamiseks omab INTRAC Eesti AS pikaajalist ja head koostööd juhtivate masinaehitajatega üle maailma, koolitatud teenindavat personali ning hästi korraldatud müügijärgset teenindust. Eestis oleme koostööpartneriteks paljudele oma valdkonnas juhtpositsiooni omavatele ettevõtetele, kes on ära mainitud erinevates rubriikides.

     back to top